Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Python dla początkujących - lekcja próbna

Zapisz się na wydarzenie

Telefon musi być w formacie
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z programowaniem, ale nie wiesz od czego zacząć? Nasze wydarzenie zapewni Ci wszystkie umiejętności niezbędne do udanego startu w programowaniu w Pythonie.

 

Zapraszamy na warsztaty „Python dla początkujących” w Akademii IT STEP!

 

Python to nie tylko potężne narzędzie, ale także język, którego łatwo się nauczyć. Nasi doświadczeni trenerzy pomogą Ci zrozumieć podstawy, od składni po podstawowe algorytmy, otwierając drzwi do świata programowania.

 

Nie ma znaczenia, czy masz doświadczenie w programowaniu, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę – nasze wydarzenie jest odpowiednie dla każdego, kto chce opanować ten niesamowity język programowania.

 

Zarejestruj się już teraz, aby zarezerwować miejsce.

Zapisz się na wydarzenie

Telefon musi być w formacie
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności