Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Dlaczego nam ufają?

STEP IT Academy - od 1999 roku jest liderem w zakresie edukacji informatycznej. Jesteśmy największą międzynarodową firmą z setkami tysięcy absolwentów na całym świecie. Specjalizujemy się w edukacji informatycznej dorosłych i dzieci.

Zajęcia skupione są na praktyce. Program jest dostosowany do branży IT i jest stale aktualizowany, dlatego jesteśmy przekonani, że dostarczamy najbardziej odpowiednią i pożądaną wiedzę, która pozwoli naszym absolwentom stać się częścią najlepszych światowych firm informatycznych.

Jaki jest sekret sukcesu?

Często jesteśmy pytani, jak udało nam się zostać liderem rynku w tak różnych krajach: Brazylia, Meksyk, Ameryka, Kambodża, Gruzja, Rumunia, Bułgaria, Szwajcaria, Ukraina?

To dla nas nie jest tajemnica. Dobrze wiemy, co jest potrzebne na rynku pracy. Jesteśmy przekonani, że wysokiej jakości edukacja komputerowa opiera się na 3 filarach: profesjonalnych nauczycielach, nowoczesnych programach nauczania i przemyślanej infrastrukturze.

Licencjonowane szkoły i uniwersytety

IT STEP University - jest pierwszą licencjonowaną szkołą wyższą specializującą się w IT na Ukrainie. Nasi studenci kształcą się w następujących obszarach: programowanie, projektowanie graficzne, sieci i cyberbezpieczeństwo. Cieszy się on świetną renomą wynikającą m.in. z innowacyjnego podejścia tak jak np. w Polsce Uniwersytet SWPS.

IT STEP School - jest to licencjonowana szkoła przyszłości, działająca już teraz na Ukrainie. W naszych szkołach stawiamy na integrację technologii IT z procesem edukacyjnym oraz na rozszerzoną naukę języków obcych. Tradycyjne przedmioty przeplatają się z zajęciami z projektowania stron internetowych, programowania, rozwoju soft-skils i podstaw biznesu. Zajęcia odbywają się w komfortowych, skomputeryzowanych salach, studiach wideo i laboratoriach.

Unicorn World Virtual School - jest to licencjonowana szkoła zdalna, która również została opracowana przez specjalistów Akademii Komputerowej STEP. Główną różnicą między Unicorn School a wieloma innymi szkołami online jest innowacyjne podejście i grywalizacja. Każda lekcja odbywa się w formie gry komputerowej z postaciami i ciekawymi zadaniami. Jak pokazują wyniki uczniów Unicorn School, w tak „dziwnym” formacie dzieci przyswajają materiał znacznie szybciej i łatwiej.

4

uniwersytety na Ukrainie

15

szkół na Ukrainie

Step IT w Polsce

Już od kilku lat prowadzimy naszą Akademię w Polsce, a nasi studenci doceniają praktyczność zajęć oraz profesjonalizm nauczycieli. Z tego względu bardzo dynamicznie się rozwijamy i na ten moment posiadamy filie w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie.

Nasz oddział w Katowicach to prawdziwy raj dla pasjonatów nowych technologii. Posiadamy nowoczesne sale komputerowe, wyposażone w najnowszy sprzęt oraz fascynujące gadżety, takie jak zestawy robotów czy okulary VR. Dodatkowym atutem jest lokalizacja w ścisłym centrum miasta, co sprawia, że można do nas wygodnie dojechać z każdej części Katowic.

W Akademii Step IT stawiamy na wysoką jakość edukacji ukierunkowanej na innowacje, dzięki czemu nasi absolwenci są zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami w IT. To sprawia, że po ukończeniu kursu nasi studenci szybko znajdują zatrudnienie w swojej nowej specjalizacji, a młodzi adepci IT zyskują ogromne zaplecze wiedzy i doświadczenia, co ułatwia im wejście w dorosłość.

4

odziały w Polsce

1000+

absolwentów w samej Polsce

Dowiedz się więcej

Step IT Global Polska

Jest to zdalny odpowiednik naszej akademii. Kursy odbywają się w formie zdalnej, co oznacza, że możesz uczyć się z dowolnego miejsca na świecie. Zapomnij o dojazdach i ograniczeniach czasowych!

Zajęcia odbywają się online na żywo z doświadczonym nauczycielem, który zadba o to, by każdy uczestnik opanował materiał w najwyższym stopniu. Posiadamy szeroką ofertę kursów - od kilkumiesięcznych kursów specjalistycznych, po Małą Akademię Komputerową - 2-letnią szkołę IT dla dzieci w formie online.

Jak pokazują wyniki naszych uczniów, w tak formacie dzieci przyswajają materiał znacznie szybciej i łatwiej.

21

lat doświadczenia

10000+

absolwentów z całego świata

Dowiedz się więcej

Nasze osiągnięcia

Nasi studenci zajmują pierwsze miejsca w międzynarodowych konkursach i mistrzostwach informatycznych

Nasi studenci wygrali najbardziej prestiżowe międzynarodowe mistrzostwa IT - Microsoft Imagine Cup (Sydney, Australia), w których wzięło udział około 400 000 osób ze 106 krajów. Zajęli pierwsze miejsca w konkursie Autodesk (nominacja „Junior Master”) na V i VI Olimpiadzie Cisco.

Organizacja międzynarodowego mistrzowstwa IT „Złoty Bajt”

W 2017 roku IT STEP Academy zorganizowała międzynarodowe mistrzostwo IT „Złoty Bajt” z pulą nagród w wysokości 3 000 000 hrywien (ponad 330 tysięcy złotych!). Głównym celem mistrzostw jest zachęcenie młodych profesjonalistów do rozwijania innowacji i pomysłów biznesowych, ujawnienie potencjału Ukrainy w dziedzinie IT na arenie międzynarodowej.

Nasz oddział w Kambodży otrzymał nagrodę w dziedzinie rozwoju edukacji informatycznej

IT STEP Academy w Kambodży otrzymała prestiżową międzynarodową nagrodę w konkursie EQUALS in TECH Award 2020 za zorganizowanie i pomyślny rozwój pierwszego kobiecego klubu programistycznego w Kambodży.

Mała Akademia Komputerowa znalazła się w pierwszej piątce najlepszych projektów według ONZ

Program Małej Akademii Komputerowej znalazł się w pierwszej piątce najlepszych projektów rozwoju społecznego na świecie według UNESCO i ITU (Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny Organizacji Narodów Zjednoczonych).

Nasi partnerzy

Oddziały STEP IT Academy to autoryzowane ośrodki szkoleniowe firm Microsoft, Cisco i Autodesk, liderów branży IT. Kursy są prowadzone przez certyfikowanych wykładowców.

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności