Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Telefon musi być w formacie
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Administratorem Twoich danych osobowych jest AKS SP Z O O. Mamy siedzibę w Warszawie przy ul Prosta 70. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu wykonania zawartej z Tobą Umowy, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną...

Więcej.

🎉 Wiosenne rabaty w IT STEP! 🎉

Wiosenne rabaty w IT STEP! 

Chcesz zdobyć nowe umiejętności i uwolnić swój potencjał w świecie technologii? Skorzystaj więc z tej wyjątkowej okazji!

 Wszystkie kursy są teraz dostępne za jedyne 699 zł! 

Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w świat wiedzy i umiejętności IT w konkurencyjnej cenie! Ucz się od ekspertów w swojej dziedzinie i wznieś się na kolejny poziom profesjonalizmu!

Dlaczego właśnie my?
- Wysokiej jakości szkolenia prowadzone przez ekspertów branżowych.
- Praktyczne szkolenia na zapewnienie rzeczywistych umiejętności potrzebnych do kariery w IT.
- Elastyczny harmonogram i format szkolenia, aby każdy mógł znaleźć optymalne rozwiązanie.

Spraw, aby ta wiosna była wyjątkową – zainwestuj w swoją edukację i przyszłość! Zarejestruj się teraz i stań się częścią odnoszącej sukcesy społeczności IT!

 Czas działać - promocja ograniczona! 

Dołącz do IT STEP już dziś!

Zostaw numer - oddzwonimy

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności